O nás

Dovoľte aby sme Vám predstavili PARKET 3, Sme spoločnosť, zameraná na predaj laminátových a drevených parkiet značiek EGGER, KRONOORIGINAL, KAINDL, BARLINEK, EUROPARKETT a doplnkov živnostníkom aj konečným zákazníkom.

Naša obchodná činnosť je zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj tovarov a služieb, konečnú realizáciu zákaziek pre jedincov alebo spoločnosti. Kompletný servis v oblasti predaja a služieb, odborného poradenstva, posúdenia, zaškolenia partnerov, montáží a údržby podlahovín je našim štandardom ktorý Vám ponúkame.

Ďalej v našej ponuke nájdete produkty značiek Effector, Vox Profile, Karki, JAP, Grafosklo dvere SAPELI s príslušenstvom, lišty, podlahovú čistiacu a ošetrovaciu chémiu (BONA, DEN BRAVEN), kompletné zabezpečenie montáže a servisu.

Všetci naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti podlahového sortimentu a dverí, a to nie len v maloobchode a veľkoobchode, ale aj v objektových zákazkách, v spolupráci s architektmi, stavebnými firmami, developerskými spoločnosťami a interiérovými štúdiami.

Výhodou našich priestorov je, že tovar máte okamžite k dispozícii, ( skladom viac ako 3 000 m2 pričom Vám ho, v prípade záujmu, dovezieme kam potrebujete.

Našim cieľom je poskytnúť Vám individuálny a osobný prístup, odborné rady, rýchle a včasné vybavenie Vašej požiadavky a v neposlednom rade Vám ponúknuť široký sortiment a najnovšie kolekcie.
Zárukou vysokej kvality poradenstva a profesionality sú naši predajcovia, ktorý sa vo svete parkiet úspešne pohybujú už niekoľko rokov.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Navyše je náš profesionálny personálrýchleho a efektívneho riešenia Vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.

Google+