Drevené Parkety BOEN

boen_logo_rgb  

Vysoko kvalitná parketová podlaha z pravého dreva je zosobnením čistej prírody. Výrazná, živá, teplá a s dlhou životnosťou je perfektným základom pre váš nový domov a vyššiu kvalitu života.

S kolekciou parkiet BOEN vám uľahčíme realizovanie vášho osobného štýlu a kreativity. Umožňuje to výber rôznych druhov dreva: – je to celkom na vás.

V 17. storočí začala na juhu Nórska firma BOEN písať svoje dejiny postavením píly. Tu boli pred 60 rokmi vyrobené prvé viacvrstvové parketové podlahy. Dnes architekti a stavitelia na celom svete oceňujú dizajn a kvalitu našich parketových podláh z pravého dreva.

S výberom parketovej podlahy profitujte z našich skúseností. Vychutnajte si krásu a prirodzenosť parketovej podlahy z pravého dreva s dlhou životnosťou od firmy BOEN.

Nórska firma BOEN je rešpektovaná európska značka vďaka svojej 350-ročnej histórii a tradíciách založených na ohľade k prírodným zdrojom. Ako jeden z popredných dodávateľov kvalitných drevených podláh sme si dali záväzok inšpirovať užívateľa k dosiahnutiu konzistentného štýlu bývania. K tomuto cieľu nás vedú naše 3 kľúčové hodnoty: 1. Inovácie ako cesta k obnoviteľným zdrojom, 2. Cit pre kompaktný dizajn interiéru a 3. Orientácia na koncového spotrebiteľa .

Dubové 1-lamelové parkety

Klasické dubové parketové podlahy v dlhom a elegantnom formáte sú v trende. Naše špeciálne varianty s fazetou vám poskytujú veľký výber. Či sa rozhodnete pre nadčasový vzhľad s transparentným prírodným olejom alebo škandinávsky vzhľad bieleho naolejovaného duba – vďaka ošetrovaniu povrchu je podlaha vždy dobre chránená. Palubovky so spájaním BOEN X-press Clic umožňujú rýchlu a jednoduchú pokládku celkom bez lepidla a dajú sa tiež bez problémov pokladať na podlahách s podlahovým kúrením.

Dubová Trojlamelová parketa

Podlaha z trojlamelových parkiet – to je moderná klasika medzi parketovými podlahami. Prírodná hra farieb a mnohovrstvová štruktúra pravého dreva sa celkom zvláštne uplatňuje prostredníctvom vrstiev parketových paluboviek. Vzniká živý a rozmanitý vzhľad, ktorý harmonizuje s mnohými štýlmi zariadenia. Či už so 7-vrstvovým lakom alebo prírodným olejovaným povrchom, ktorý zdôrazňuje charakter dreva, podlaha je vždy dobre chránená a ľahko sa ošetruje.

Povrchy

Lakované podlahy

7-násobné zapečatenie z výroby, vysoko odolné proti oderu, zreteľne znižuje náklady na ošetrovanie a zvyšuje životnosť parketovej podlahy. Neobsahuje rozpúšťadlá ani formaldehyd a zaručuje žiarivý pohľad na prírodný povrch dreva.

Naolejované podlahy

Tieto podlahy z výroby finálne olejujeme prírodne tvrdnúcim oxidačným olejom. Prírodný olej zdôrazňuje charakter dreva a poskytuje parketám celkom prírodnú optiku, bez biocídnych látok a konzervačných prostriedkov.

 

 

Google+